İçeriğe geç

Güvenlik Sistemleri

Akıllı Bina Sistemleri, IP ve AHD Kamera Sistemleri, Adresli ve Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri, Kablolu ve Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri, Biyometrik Yüz Tanıma, Parmak izi, Kartlı ve Şifreli Kontrollü Giriş ve Kilit Sistemleri, Bina Analog Diafon ve  Ip Intercom Sistemleri, Turnike Geçiş  Sistemleri, PDKS Personel Devam Kontrol ve Ziyaretçi Kontrol Sistemleri.

Bina Kontrol Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemi, Genel Seslendirme Müzik ve Acil Anons Sistemi, Ortam Denetleme Isı Nem, Gürültü, Voltaj, Topraklama Kontrol Sistemleri, Otopark Bariyerleri, X-RAY Bagaj Kontrol ve Metal Kapı Dedektörleri, LPG, Doğalgaz, Karbonmonoksit ve Su Baskını Algılama Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemleri.

İletişim Sistemleri

Data ve Network Yapısal Kablolaması ve Sonlandırılması, Fiber Optik Altyapı ve Sonlandırma Hizmetleri, Telefon Santrali Kurulumu.

Obstruction light with bokeh city background

Acil Çağrı & Uyarı Sistemleri

Hemşire Çağrı Sistemi, Müşteri Çağrı Sistemi, Engelli Çağrı Sistemi, Sesli Acil Çıkış ve Uyarı Sistemleri, Acil Personel Çağrı Sistemleri.

Elektrik Sistemleri

Kesintisiz Güç Kaynakları, Acil Yönlendirme Sistemleri, Acil Aydınlatma Sistemleri.

Mekanik Sistemler

Gazlı ve Köpüklü Söndürme Sistemleri, Islak ve Kuru Söndürme Sistemleri, Davlumbaz Söndürme Sistemleri, Pano İçi Mikro Söndürme Sistemleri, Pasif Yangın Sistemleri, Yangın Dolapları ve Kapısı Portatif Yangın Sistemleri

Detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için;

satis@neefsystem.com